شرکت “آگــر آرتا پارت” AUGER بیش از دو دهه است که با سابقه درخشان در تولید و واردات و  همچنین تضمین (گارانتی) اصالت و کیفیت لوازم و قطعات با کیفیت شامل انواع روغن موتور، روغن هیدرولیک، مکمل سوخت، ضدیخ ، مواد نگهداری اتومبیل، انواع فیلتر و سایر لوازم یدکی برندهای خارجی و داخلی، همراه ایرانیان است.

“آگر” افتخار دارد به عنوان نماینده انحصاری کمپانی معظم بین المللی راونول  Ravenol آلمان موفق شود در جایگاه یک پارتنر تجاری قابل اعتماد و مطمئن ایرانی، با حفظ و توسعه روند پایدار و علمی خود، اعتماد یک برند بزرگ آلمانی فعال در مقیاس جهانی را بیش از پیش جلب نماید.

کمپانی راونول آلمان با تجربه بیش از 70 سال (از 1946) ، تولیدکننده انواع روانکار و با بهره گیری از فن آوری فوق پیشرفته روز دنیا مطابق با نیاز بازار و پیشرو در حفاظت از محیط زیست است. امروزه تولیدات کمپانی راونول در بیش از 90 کشور دنیا از جمله ایران عرضه میشود. مشتریان آن شامل بسیاری از صنایع از جمله خودرو، ورزش، راه و ساختمان، معدن ، کشاورزی و دریانوردی است.

تولیداتراونول حاصل آزمایشات دقیق و مداوم در آزمایشگاه های فوق تخصصی است و در این فرایند به مشتریان خود تعهد می دهد که تمام محصولات همواره با بالاترین کیفیت ارائه گردد و در راستای این مدیریت سازمان یافته توفیق اخذ مجوزهای معتبری همچونISO/TSI6949  و اعتبار نامهDINEN/ISO را نیز در کارنامه دارد. همکاری و هماهنگی آزمایشگاه راونول با لابراتوارهای بین الملی منجر نتایج دقیق در آنالیز محصولات گردیده و کیفیت بالای استاندارد تولیدات راونول نیز به صورت سالیانه توسط بازرسین شرکت های وابسته بررسی و تایید می گردد. راونول به این ترتیب برای تولیدات خود موفق به دریافت گواهینامه های  معتبر از کمپانی های مطرح صنعت خودرو شده است که از آن جمله می توان به نام هایی چون دایملر- کرایسلر ، فولکس واگن ، جنرال موتورز ،اُپل ، بی ام و ، پورشه ، مان ، ولو ، زد اف و …. اشاره کرد و نام راونول را در لیست API  و NMMA  نیز می توان مشاهده کرد؛ راونول همچنین دارای گواهینامه کمیته بین المللی کارتینگ از فدراسیون جهانی اتومبیل رانی برای روغن های ریسینگ 2 زمانه خود است.